Camping Sereď © 2014  | Privacy Policy 

Camping Sereď

Starý most 3091

926 01, Sereď

mail:  info@campingsered.sk

Mob: +421 903 934 506

O nás

Camping ,oddychový areál je ideálnym miestom pre Váš pobyt nielen kvôli prírode, ktorá je všade vôkol ale aj za možnosťou sa zabaviť pri malej a veľkej akcie. Areál je umiestnený mimo Serede, priamo v prírode a pár metrov od rieky Váh.   

 

 

Motorkári si tiež prídu na svoje, lebo celý areál je ohradený a bez poplatku. Keďže areál je umiestnený pri brehu rieky Váh, vytvorí dokonalú zastávku pre vodákov, ktorý splavujú rieku Váh a môžu sa v campingu zastaviť a občerstviť. Popri Campimgu vedie cyklotrasa, ktorá Vás navedie na najbližšie mestá či obce. Prijemné posedenie počas zimných chladných mesiacov spríjemní krb v sále a pri dobrej šálke čaju s rumom alebo horúceho vínka Vás nabudí na tú správnu náladu.

Koncerty, festivaly, živé vystúpenia, súťaže vo varení guľášu alebo disco zábavy sú len niektoré z akcií ktoré camping ponúka. Camping ponúka kvalitné služby v oblasti ubytovania, stravovania, oddychu, športu, kempovania.

Súťaž vo varení gulášu 2014

FFUD Festival

Príjemná atmosféra v campingu Vás privedie na iné myšlienky a spestrí váš pobyt s rodinkou, so známymi alebo priateľmi. Biliard, stolný futbal alebo TV pre športových fanúšikov Vám zaženú nudu a doprajú pekný pôžitok po preplnenom dni.

 

Ponúkame možnosť využiť priestor našej sály a služieb kuchyne na rôzne podujatia či už ide o školenia, prezentácie, stretnutia priateľov alebo slávnostné obedy, večere. Prevádzka je otvorená počas celého roka. Camping ponúka široký výber záujmov pre každého podľa nálady, chuti a veku.

biliard a sála

pódium pre kapely

domček pre deti

posedenie vonku

areál campingu

okolie campingu

cyklotrasa

Kontakt

Sociálne siete